Ciekawostki

Szymon Majewski prezenterem TVN24!

Ciekawostki

Aktualizacja:
Szymon Majewski - nowy prezenter TVN24?
TVN24Szymon Majewski - nowy prezenter TVN24?

Szymon Majewski, satyryk, showman, aktor, w sobotę został prezenterem w TVN24 - choć tylko na chwilę. Teraz ma dwa miesiące urlopu, ale nie próżnuje przygotowując się do nowego sezonu "Szymon Majewski Show" i zbierając głosy w konkursie Telekamery 2009.

Niestety, mimo urlopu, częściej w TVN24 nie będzie się pojawiał. Ma po prostu zbyt napięty kalendarz. Śpi do 13, gdy jedzie na narty, ma zawsze najlepszy czas na wyciągu. A jego ciocia to wróżka. Co mu przepowiedziała w "Poranku TVN24"?

- To będzie rok, który będzie stawiał przed nim wyzwania czysto intelektualne w tym, co robi. Chodzi o prowadzenie programu i to, co się wokół niego medialnie dzieje - będzie na takim samym poziomie jak rok temu - wróżyła mu Beata Jeske.

Nowy rok, nowy sezon

Wróżba dla Szymona na 2009 rok
Wróżba dla Szymona na 2009 rokTVN24

Szymon Majewski, gość sobotniego "Poranka TVN24", w wolnym czasie między sezonami swojego programu planuje kolejne odcinki. Ma nawet pomysł na zmianę swojego politycznego alter ego - Ącki zastanawia się nad umyciem włosów - zdradził.

Na swojej stronie internetowej Majewski prowadzi nabór do redakcji "SMS" a także nawołuje do przysyłania mu pomysłów na zmiany w programie.

"Szymon Majewski Show" w nowym wydaniu wraca na antenę TVN już w marcu.

W Plebiscycie Telekamer Tele Tygodnia 2009 Szymon Majewski otrzymał nominację w kategorii: osobowość w rozrywce.

Zagłosuj na Szymona! Tutaj znajdziesz formularz głosowania w konkursie Telekamery 2009

Źródło: TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości