Pies z ogonkiem na czole urzekł internautów. Najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

Ciekawostki

Aktualizacja:

Pies Narwal, który urodził się z unikatową mutacją, zwyciężył cotygodniowy konkurs na najciekawsze wideo w tvn24.pl, zdobywając 68 procent głosów. Pomocna świnka na lotnisku w San Francisco zajęła drugie miejsce. Wybrało ją 10 procent internautów uczestniczących w głosowaniu. Trzecie miejsce z wynikiem 7 procent otrzymała Major Michelle Curraa - jedyna kobieta, która pilotuje myśliwiec F-16 w zespole akrobacyjnym sił powietrznych USA.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24tvn24.pl

1. Narwal. Wyjątkowy pies z dodatkowym ogonem

Pies uratowany przez fundację Mac's Mission z Missouri urodził się z unikatową mutacją. Na czole ma dodatkowy ogon. - Badanie rentgenem wykazało, że nie ma żadnych komplikacji. Nie ma kościstych fragmentów ani kręgów w tym, co wygląda na ogon - powiedział weterynarz. Tymczasowa opiekunka zwierzaka mówi, że będzie szukać dla niego nowej rodziny. Zaznacza jednak, że musi mieć pewność, iż nowi właściciele nie zdecydują się na usunięcie tego, co czyni Narwala wyjątkowym.

2. "To coś wyjątkowego i unikalnego". Pomocna świnka na lotnisku w San Francisco

Dla niektórych pasażerów podróż samolotem może być stresująca. Na lotnisku w San Francisco pomocą służyć im może świnka Lilou. To element programu, który ma umilić oczekiwanie na podróż.

3. Kobieta za sterami myśliwca

Major Michelle Curran jest jedyną kobietą pilotem F16 w zespole akrobacyjnym amerykańskich sił powietrznych. Zanim dołączyła do zespołu, wylatała ponad tysiąc dwieście godzin, brała też udział w misji w Afganistanie. Jak mówi, praca pilota jest bardzo wymagająca, ale daje dużo satysfakcji.

Autor: JZ//rzw,now / Źródło: tvn24.pl