Pasja, partnerstwo i przełamywanie granic. Pełen emocji maraton na drugim końcu świata 

Pasja, partnerstwo i przełamywanie granic. Pełen emocji maraton na drugim końcu świata 
Pasja, partnerstwo i przełamywanie granic. Pełen emocji maraton na drugim końcu świata 
Źródło: materiał promocyjny
42 195 metrów. Nawet osoby, które nie trenują biegania, a sportem interesują się wyłącznie doraźnie, wiedzą dokładnie, co to za odległość. Jego ukończenie to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej osoby. 31 sierpnia w Sydney odbył się maraton, w którym udział wzięły przedstawiciele Plusssz Team. W barwach marki, która wspiera w dążeniu do realizacji swoich marzeń, zarówno tych sportowych jak i osobistych wystąpili również Jakub Jurczak i jego tata Przemysław, czyli Jurczaki Team.  

Każda kropla potu to historia determinacji 

Historia Kuby Jurczaka to dowód na to, że najciekawsze i najbardziej fascynujące scenariusze pisze samo życie. Chłopak urodził się z czterokończynowym mózgowym porażeniem dziecięcym. Pomimo tego, że choroba nie pozwala mu chodzić nie poddał się na drodze do realizacji marzeń. Przełomem był seans filmu “Ze wszystkich sił”, który jest opowieścią o chłopcu z niepełnosprawnością, który razem z tatą startuje w zawodach IRONMAN. 

 Od tego czasu Jakub Jurczak razem z tatą rozpoczęli treningi, a każdy kolejny start to coraz większe podnoszenie poprzeczki. Mają za sobą już starty w triathlonach. W 2020 roku jako pierwszy taki duet w Europie pokonali pełen dystans IRONMAN czyli 4 km pływania, 180 km jazdy na rowerze i maratoński dystans biegowy. W sierpniu przyszedł czas na start wśród tysięcy innych biegaczy z całego świata w słynnym australijskim mieście w maratonie. 

Inspirują i zarażają energią do treningów 

Na co dzień biegaczki i influencerki sportowe, które należą do Plusssz Team motywują setki osób do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. To Kasia Zawistowska, Dominika Stelmach, Agnieszka Kot i Joanna Jóźwik. One również po wielu tygodniach intensywnych przygotowań stanęły na starcie maratonu w Sydney. W trakcie treningów cały czas obecna była z nimi marka Plusssz, która zadbała o to, aby w dniu zawodów zawodniczki mogły dać z siebie wszystko i ukończyć bieg z jak najlepszym wynikiem. 

Pasja, partnerstwo i przełamywanie granic. Pełen emocji maraton na drugim końcu świata 
Źródło: Materiał sponsorowany

Twoja siła płynie z odpowiedniego przygotowania 

Odpowiednio zbalansowana dieta, trening, regeneracja… I rzecz jasna nawodnienie to klucz do dobrego samopoczucia i prawidłowego działania naszego organizmu. Warto o tym pamiętać nie tylko w trakcie intensywnych treningów, ale również podczas upalnych dni czy długich podróży na przykład samolotem. Pomóc nam w tym może jeden z produktów marki Plusssz, czyli Plusssz Elektrolity + 100% Multiwitamina. Co sprawia, że jest to wyjątkowy suplement diety? 

  • Zawiera 100% elektro complex, czyli zestaw najważniejszych elektrolitów. Należą do nich sód, potas, magnez, wapń i chlor.  
  • To 10 najważniejszych witamin w ilościach zapewniających 100% dziennego zapotrzebowania dla osoby dorosłej. 
  • Jest w wygodnej formie tabletki musującej i ma przyjemny smak ananasa i mango. 

Marka Plusssz wspiera ludzi, którzy się nie poddają. Takich, którzy chcą przekraczać granice i spełniać swoje marzenia. W trakcie treningów dbając o odpowiednie nawodnienie, którego nie zapewni nam tylko woda możemy osiągnąć zdecydowanie więcej. A nasze przygotowania i codzienne podnoszenie poprzeczki być może staną się inspiracją dla kolejnych osób do tego, by zmierzyć się z własnymi granicami. Bo historia Jakuba Jurczaka i jego taty pokazuje, że największą barierą często może być po prostu znalezienie chęci i motywacji do rozpoczęcia treningów. 

Pasja, partnerstwo i przełamywanie granic. Pełen emocji maraton na drugim końcu świata 
Pasja, partnerstwo i przełamywanie granic. Pełen emocji maraton na drugim końcu świata 
Źródło: materiał promocyjny
Czytaj także: