"Milionerzy": to pytanie podzieliło publiczność

Autor:
mmis//rzw
Źródło:
"Milionerzy" TVN

Groomer zadba o wygląd twojego auta, psa, basenu czy trawnika? Takie pytanie usłyszał w "Milionerach" pan Łukasz Jędrys z Olsztyna. Za poprawną odpowiedź mógł otrzymać dwa tysiące złotych.

W "Milionerach" każdy z graczy ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe. Czasem zdarza się, że do jednego pytania uczestnik decyduje się skorzystać z więcej niż jednego koła ratunkowego. Tak było w przypadku pana Łukasza Jędrysa. Miał on problem z trzecim pytaniem, za dwa tysiące złotych.

Groomer zadba o wygląd twojego:

A: auta B: psa C: basenu D: trawnika

Pan Łukasz od razu wyeliminował odpowiedź C. Chwilę później odrzucił też A. Zastanawiał się, czy groomer dba o wygląd psa, czy trawnika. Postanowił skorzystać z koła i poprosił o pomoc publiczność.

Niestety, to mu nie pomogło. 47 procent osób obecnych na widowni wybrało odpowiedź B, dokładnie tyle samo - 47 procent - wskazało na odpowiedź D. Na A i C postawiło odpowiednio cztery i dwa procent osób.

Gracz sięgnął więc po kolejne koło - poprosił o odrzucenie dwóch błędnych odpowiedzi. Na tablicy zostały A i B. Pan Łukasz wybrał drugą z nich. Miał rację.

Czym zajmuje się groomer?

Groomer to fryzjer dla zwierząt, w szczególności psów i kotów. Słowo pochodzi od angielskiego czasownika "to groom", co oznacza "pielęgnować". Poprawna odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to B.

Autor:mmis//rzw

Źródło: "Milionerzy" TVN

Pozostałe wiadomości