Ciekawostki

Mężczyzna w tle bierze kokainę? Afera po przyjęciu w domu Kardashianów

Ciekawostki

InstagramKylie Jenner jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych

Informacje na temat rodziny Kardashianów nie znikają z mediów. Jednak ta, która rozgrzała internet w ubiegłym tygodniu, może poważnie zaszkodzić ich wizerunkowi. Kylie Jenner upubliczniła nagranie, na którym według internautów widać mężczyznę zażywającego kokainę. Wszystko miało się odbyć na terenie posiadłości Kris Jenner i w obecności nieletnich.

Wszystkie siostry są aktywne w mediach społecznościowych i bardzo dobrze wykorzystują potencjał internetu do promowania swojej rodziny.

Dlatego też nie obyło się bez obszernej relacji z przyjęcia, które odbyło się w ubiegły czwartek na tyłach domu ich matki. Rodzina urządziła niespodziankę dla sióstr Jenner z okazji ukończenia przez nie szkoły średniej. Kendall skończyła szkołę rok temu, natomiast Kylie w tym roku.

Kylie udostępniła kilkanaście nagrań, które głównie pokazują świetną atmosferę na przyjęciu. Jednak na jednym z nich internauci zauważyli coś niepokojącego. Na filmie widać tańczącą Khloe Kardashian i siedzącego tuż obok niej mężczyznę, który wkłada palec do ust. Internauci natychmiast zareagowali na nagranie twierdząc, że mężczyzna zażywał kokainę. Wywołało to tym większe poruszenie, że na przyjęciu znajdowały się osoby nieletnie, chociażby 17-letnia Kylie i jej 19-letnia siostra Kendall Jenner.

I love my mom for doing this. Thank you for making this experience as normal as possible for me. Yay I graduated :)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika King Kylie (@kyliejenner) 23 Lip, 2015 o 8:27 PDT

Khloe zaprzecza

Na plotki zareagowała Khloe Kardashian, umieszczając kilka postów wyjaśniających sytuację na Twitterze. Zaprzeczyła w nich, że ktokolwiek w obecności nieletnich i piętnastu kamer z reality show brał koakinę. Zachowanie mężczyzny tłumaczyła, tym, że jedli żelki. Dodała również, że jej rodzina nie jest tak "dzika", jak wszyscy myślą. Na koniec wyraziła swój sprzeciw wobec narkotyków.

You guys will make up anything. No! No one was doing coke at a graduation party in broad day light with teenagers and 15 production— Khloé (@khloekardashian) lipiec 25, 2015

cameras! We aren't as wild as you want to believe. We were taking Jell-O shots though and you have— Khloé (@khloekardashian) lipiec 25, 2015

To scrap the rim of the shot glass w ur finger to loosen up the jello in order 2 take it. Just say no to drugs kids! Drugs so not our style— Khloé (@khloekardashian) lipiec 25, 2015

Sisters!!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Khloé (@khloekardashian) 24 Lip, 2015 o 6:19 PDT

Autor: kry/ja / Źródło: Huffingtonpost

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Pozostałe wiadomości