Tanie święta w pendolino. PKP przygotowało 100 tys. promocyjnych biletów

Z kraju

PKPCo czwarty bilet na pociągi Express InterCity Premium oraz Express InterCity już od 49 zł

Na podróżujących pociągami w Święta i Nowy Rok czeka 100 tys. tanich miejsc. - Co czwarty bilet na pociągi Express InterCity Premium oraz Express InterCity już od 49 zł - czytamy w komunikacie na stronie PKP Intercity.

Osoby, które zaplanują świąteczną podróż z wyprzedzeniem mogą skorzystać z powiększonej puli promocyjnych biletów już od 49 zł.

Szybko i komfortowo

W okresie świąteczno-noworocznym co czwarte miejsce w pociągach Express InterCity Premium oraz Express InterCity będzie dostępne w cenie Super Promo.

Dodatkowo, od promocyjnych cen można odliczyć ulgi ustawowe, dlatego np. studenci za przejazd pendolino zapłacą tylko 24 zł.

"Na tegoroczne Święta i Nowy Rok pasażerowie PKP Intercity pojadą nie tylko szybko i komfortowo ale również w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach - mówi Jacek Leonkiewicz, prezes zarządu PKP Intercity.

- Na naszych klientów pociągów ekspresowych czeka pula 100 tys. biletów w najniższych cenach. Jest to kilkukrotnie więcej niż w zeszłym roku - wyjaśnia.

Bilety w ramach oferty Super Promo są dostępne na przejazdy w komunikacji krajowej w klasie 1. i 2. Bilety można nabywać w całym okresie przedsprzedaży.

Autor: mb/gry / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: PKP