Najnowsze

Telewizja na kartę

Najnowsze

Aktualizacja:
Cyfrowy DomBez umowy i abonamentu

Na polskim rynku telewizji satelitarnej pojawia się nowy produkt: telewizja na kartę. Bez abonamentu, opłacana w systemie pre-paid (na wzór znanych usług telefonicznych). Nowa usługa startuje 3 października, oferuje ją należąca do ITI Neovision spółka Cyfrowy Dom.

W pakiecie startowym klienci otrzymują trzymiesięczny dostęp do kilkunastu kanałów, m.in.: TVN 24, TVN, TVN CNBC BIZNES, TVN7, TVP1, TVP2, RELIGIA.TV, NSPORT, TVN TURBO, TVN STYLE, TVN METEO, TVP INFO, TVP SPORT, DISNEY CHANNEL oraz ogólnodostępne programy satelitarne FTA.

Pakiet startowy wraz z dekoderem kosztuje ok. 200 zł. (dokładną cenę ustala sprzedawca). Do jego używania niezbędna jest odpowiednia instalacja z czaszą antenową skierowaną na satelitę Hotbird (nie wchodzi w skład zestawu).

Karta na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy

Po trzech miesiącach - jeśli klient decyduje się na dalszy dostęp do pełnej listy kanałów dostępnych w ramach oferty - ma do wyboru cztery warianty doładowania karty, z opłatą za miesiąc, trzy, sześć lub dwanaście miesięcy.

Ceny za doładowania zaczynają się od 10 zł na miesiąc przy jednorazowym doładowaniu na cały rok - wtedy dostęp do kilkunastu kanałów kodowanych i setek kanałów FTA oznacza koszt ok. 33 gr. dziennie.

Opłaty miesięczne przy wyborze krótszych okresów doładowania karty wynoszą odpowiednio: 12 zł przy doładowaniu na sześć miesięcy, 14 zł przy doładowaniu na trzy miesiące i 16 zł przy doładowaniu na jeden miesiąc.

Kartę można doładować realizując przelew bankowy na wskazane konto Cyfrowego Domu.

Posiadacz karty, który nie opłaci jej po trzech miesiącach, nadal będzie mógł oglądać podstawowy zestaw pięciu programów: TVN, TVN7, TVP1, TVP2 oraz Religia.TV.

49 zł, a potem hulaj dusza

Jeśli ktoś ma już odbiornik satelitarny pracujący w systemie kodowania Conax wystarczy, że kupi samą kartę - za 49 złotych. Jeśli będzie chciał nadal oglądać więcej niż pięć programów, wystarczy, że po trzech miesiącach będzie ją doładowywał.

Telewizja na Kartę będzie już w najbliższych dniach dostępna głównie w sklepach RTV i AGD oraz placówkach ze sprzętem satelitarnym i akcesoriami.

Jak informuje ITI Neovision, wprowadzenie nowej oferty wiąże się m.in. z wyłączeniem analogowego nadawania satelitarnego kanału TVN. Nastąpi to w połowie grudnia br.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Cyfrowy Dom

Pozostałe wiadomości