Religia trafi na Jackowo

Najnowsze

Aktualizacja:
TVN24Ks. Kazimierz Sowa, dyrektor Religia.tv

Widzowie w Stanach Zjednoczonych mają okazję oglądać najlepsze programy stacji Religia.tv, takie jak: "Między sklepami", "Bóg w wielkim mieście", "Bez kadzidła", "Rozmównica". 15 grudnia kanał Religia.tv dołączył do oferty satelitarnej DISH Network.

- Chcemy aby Polacy mieszkający w USA mieli możliwość spojrzenia na współczesną Polskę także poprzez pryzmat religii, wiary i tradycji. Nasza oferta skierowana jest zwłaszcza do tej części Polonii, która już wychowana w wielokulturowym społeczeństwie amerykańskim nadal szuka inspiracji dla swojego życia w odwołaniu się do korzeni kultury i tradycji chrześcijańskich. Liczymy, że będziemy ciekawym uzupełnieniem oferty pozostałych polskich programów – powiedział ks. Kazimierz Sowa, Dyrektor Kanału.

Kanał w popularnych pakietach

Religia.tv dostępna będzie w pakietach: Polish Super Pack i TVN Complete bez dodatkowych opłat. W terminie do 5 stycznia włącznie stacja dostępna będzie w systemie otwartym na kanale 767.

Religia.tv jest emitowana całodobowo, 7 dni w tygodniu.

- Polacy mieszkający w USA mają teraz kolejny powód aby zapoznać się z polskojęzycznym pakietem DISH Network. Wchodząca w skład tego pakietu Religia.tv zapewnia dostęp do atrakcyjnych programów religijnych i bieżących wydarzeń, tak aby mogli oni utrzymywać dobry kontakt z krajem ojczystym - powiedział Chris Kuelling, wiceprezes DISH Network ds. programów międzynarodowych.

Kampania w prasie polonijnej

Start kanału Religia.tv na platformie DISH Network będzie wsparty kampanią reklamową w prasie polonijnej w USA oraz działaniami promocyjnymi, prowadzonymi wspólnie z dystrybutorem.

Religia.tvtokanał tematyczny o profilu religijnym, należący do Grupy ITI, uruchomiony w październiku 2007 roku, obecnie dociera w Polsce do 4,9 mln gospodarstw domowych, jest dostępny na platformach cyfrowych oraz w sieciach kablowych. Platforma DISH Network udostępnia ponad 14 mln abonentów zestaw ponad 200 kanałów emitowanych w jakości HD

Źródło: PAP, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24