Ciało młodego mężczyzny na wagonie towarowym. Śledczy wyjaśniają okoliczności jego śmierci

Autor:
ms/gp
Źródło:
tvn24.pl
Komisarz Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowa KPP w Puławach o zwłokach mężczyzny znalezionych na wagonie towarowym
Komisarz Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowa KPP w Puławach o zwłokach mężczyzny znalezionych na wagonie towarowymTVN24
wideo 2/9
TVN24Komisarz Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowa KPP w Puławach o zwłokach mężczyzny znalezionych na wagonie towarowym

Na wagonie towarowym, pod trakcją elektryczną, znaleziono ciało młodego mężczyzny. Policja ustaliła, że to 22-letni mieszkaniec powiatu puławskiego. W najbliższych dniach odbędzie się sekcja, która ma pomóc ustalić przyczyny jego śmierci.

Jak relacjonuje komisarz Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Puławach, w poniedziałek (20 marca) około godziny 16 puławski dyżurny został powiadomiony, że na stacji kolejowej w Puławach, na wagonie towarowym leży mężczyzna.

- Zauważył go maszynista z przejeżdżającego pociągu. Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Mężczyzna leżał na jednej z cystern stojącego na torach składu, w niedalekiej odległości od trakcji elektrycznej. Nie dawał oznak życia - przekazuje policjantka.

Po odłączeniu zasilania trakcji, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzone zostały oględziny miejsca zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Policja ustaliła tożsamość zmarłego

- Wstępne ustalenia wykluczyły udział osób trzecich w zdarzeniu. Przy mężczyźnie nie znaleziono żadnych przedmiotów, dokumentów ani telefonu. Policjanci podjęli szereg czynności służbowych, aby ustalić tożsamość zmarłego. Z dużym prawdopodobieństwem to 22-letni mieszkaniec powiatu puławskiego - podała we wtorek przed południem komisarz Ewa Rejn-Kozak.

Jeszcze tego samego dnia ciało zostało okazane matce 22-latka, która potwierdziła jego tożsamość.

Sekcja zwłok pomoże ustalić przyczynę śmierci 22-latka

Śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny prowadzi Prokuratura Rejonowa w Puławach. - Dotychczasowe ustalenia wykluczają udział innych osób w śmierci mężczyzny. Przyczyny ustali sekcja, która odbędzie się w najbliższych dniach - powiedział portalowi tvn24.pl Grzegorz Kwit, szef Prokuratury Rejonowej w Puławach.

Jak dodał prokurator, pod uwagę na tym etapie brana jest każda wersja wydarzeń.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ms/gp

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KKP w Puławach

Pozostałe wiadomości