Po wybuchu zawalił się dom. W środku były trzy osoby, w tym pięcioletni chłopiec. Trafili do szpitala

TVN24 | Białystok

Autor:
tm/gp
Źródło:
TVN24.PL
Kruszewo-Wypychy. Po wybuchu zawalił się domTVN24
wideo 2/7
TVN24Kruszewo-Wypychy. Po wybuchu zawalił się dom

Wybuch gazu to najbardziej prawdopodobna przyczyna zawalenia się domu w podlaskiej miejscowości Kruszewo-Wypychy. Do szpitala trafiły trzy osoby, w tym pięcioletni chłopiec. 

- Wynieśliśmy z piwnicy dwie butle gazowe. Prawdopodobnie doszło do rozszczelnienia się instalacji - mówi starszy kapitan Wojciech Sokołowski z PSP Wysokie Mazowieckie.

W środku były trzy osobyPSP Wysokie Mazowieckie

W czwartek, 25 lutego około godz. 13.40 w miejscowości Kruszewo-Wypychy (Podlaskie) zawalił się dom.

Po chłopca przyleciał śmigłowiec

– W momencie wybuchu wewnątrz były trzy osoby: pięcioletni chłopiec oraz jego mama i babcia. Kobiety zostały odwiezione do szpitala karetkami, po chłopca przyleciał śmigłowiec LPR. Pięciolatek trafił do szpitala w Białymstoku – opowiada st. kpt. Sokołowski.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

- Mieszkam w Sokołach, który są pół kilometra od Kruszewa. Mam w linii prostej jakieś trzy kilometry od tego domu. Bardzo było słychać wybuch, takie echo poszło, ale w naszym domu nic się nie zatrzęsło. Pojechaliśmy z mężem na miejsce. Wszyscy na ulice powychodzili, był śmigłowiec, dużo straży, policja. Mieszkała tam kobieta z małym dzieckiem i jej matka - relacjonowała kobieta, która o wybuchu powiadomiła redakcję Kontaktu24.

Dom zawalił się w miejscowości Kruszewo-Wypychy

Autor:tm/gp

Źródło: TVN24.PL

Źródło zdjęcia głównego: Jokka/Kontakt 24