TVN24 | Białystok

Włamał się do domu byłej dziewczyny i ukradł jej buty, w których próbował uciec

TVN24 | Białystok

Autor:
tm/gp
Źródło:
tvn24.pl
Mężczyzna włamał się do domu swojej byłej dziewczyny na terenie gminy Modliborzyce
Mężczyzna włamał się do domu swojej byłej dziewczyny na terenie gminy Modliborzyce Google Earth
wideo 2/7
Google EarthMężczyzna włamał się do domu swojej byłej dziewczyny na terenie gminy Modliborzyce

23-latek włamał się w nocy do domu swojej byłej dziewczyny. Ukradł kilka butelek alkoholu i jej buty, w których uciekał przed mundurowymi. Grozi mu do dziesięciu lat pozbawienia wolności.  

Wszystko działo się w nocy w soboty na niedzielę (z 15 na 16 maja). Właścicielka domu w jednej z miejscowości na terenie gminy Modliborzyce w województwie lubelskim zgłosiła policji włamanie. Powiedziała, że sprawcą jest były chłopak, który pod jej nieobecność wybił szybę w drzwiach wejściowych i wszedł do środka.

Jak się okazało, mężczyzna (23-letni mieszkaniec gminy Potok Wielki) ukradł kilka butelek alkoholu i sportowe buty swojej dziewczyny, w których uciekał przed mundurowymi. W momencie zatrzymania miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

"Był poszukiwany do odbycia kary"

- Jak się również okazało, był poszukiwany do odbycia kary roku pozbawienia wolności za wcześniejszą sprawę uszkodzenia ciała – mówi aspirant sztabowy Faustyna Łazur z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Właścicielka domu oszacowała straty na kwotę co najmniej 300 złotych. - Za kradzież z włamaniem 23-latkowi grozi do dziesięciu lat pozbawienia wolności – zaznacza policjantka.

Ukradł kilka butelek alkoholu i sportowe buty swojej dziewczyny, w których uciekał przed policjąShutterstock

Autor:tm/gp

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości