TVN24 | Białystok

Strzelał z broni pneumatycznej do lodówki w wynajmowanym mieszkaniu. Powiedział, że "tak wyszło" 

TVN24 | Białystok

Autor:
tm/ec
Źródło:
tvn24.pl
Takich zniszczeń dokonał 25-latek, który strzelał z broni pneumatycznej w lodówkę (materiał z 31.05.2021)
Takich zniszczeń dokonał 25-latek, który strzelał z broni pneumatycznej w lodówkę (materiał z 31.05.2021)KMP Biała Podlaska
wideo 2/8
Biała Podlaska slideshow

Za uszkodzenie mienia odpowie 25-letni najemca jednego z mieszkań w Białej Podlaskiej. Nie dość, że powyrywał gniazdka i połamał szafki, to jeszcze zrobił dziury w ścianach i drzwiach lodówki. Strzelał do nich dla zabawy z broni pneumatycznej. 

Właściciel mieszkania wypowiedział umowę najmu 25-latkowi, bo sąsiedzi skarżyli się na zakłócanie spokoju i ciszy nocnej. Gdy wszedł do mieszkania, nie mógł uwierzyć, że można było tak zniszczyć cudzą własność. Zawiadomił policję.

- Powyrywane gniazdka i połamane szafki czy łóżko, było nieprzyjemnym widokiem, ale wgłębienia w ścianach oraz dziury w drzwiach lodówki były zaskoczeniem. Tym większym, że podczas dalszego sprzątania właściciel mieszkania odnalazł metalowe kulki - naboje z broni pneumatycznej – mówi podinspektor Beata Miszczuk z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Lodówka ostrzelana z broni pneumatycznejKMP Biała Podlaska

Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności

Mundurowi zatrzymali już najemcę. Okazało się, że jest mieszkańcem pobliskiej gminy Leśna Podlaska.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

- Nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania, stwierdzając tylko, że "tak wyszło". O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Uszkodzenie mienia zagrożone jest karą do pięciu lat pozbawienia wolności – zaznacza podinsp. Miszczuk

Właściciel mieszkania znalazł metalowe kulkiKMP Biała Podlaska
Zatrzymamy 25-latek jest mieszkańcem gminy Leśna Podlaska

Autor:tm/ec

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KMP Biała Podlaska

Pozostałe wiadomości