Kierowca miał ponad dwa promile, pasażerka też. Jechali z pięcioletnią córką

Autor:
tam
Źródło:
tvn24.pl
Do zdarzenia doszło w Lubinie
Do zdarzenia doszło w LubinieGoogle Earth
wideo 2/6
Google EarthDo zdarzenia doszło w Lubinie

27-letni kierowca z Dolnego Śląska i jego żona mieli po ponad dwa promile alkoholu w organizmach. Samochodem podróżowali ze swoją pięcioletnią córką. Jazdę przerwali im policjanci. Dziecko trafiło pod opiekę ciotki, a rodzice usłyszeli zarzuty.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o kierowcy, który - drogami gminy Lubin - poruszał się wężykiem. - Podczas interwencji szybko wyszło na jaw, że kierowca mercedesa był pod wpływem alkoholu. Oprócz niego w samochodzie znajdowała się również nietrzeźwa żona, a na tylnym siedzeniu podróżowała pięcioletnia córka pary - relacjonuje Krzysztof Pawlik z policji w Lubinie.

On miał ponad dwa promile, ona też. Usłyszeli zarzuty

Badanie wykazało, że kobieta i mężczyzna mają ponad dwa promile alkoholu w swoich organizmach. Para została zatrzymana. Pięciolatka, po zbadaniu przez lekarzy, została przekazana pod opiekę ciotki.

Czytaj też: Jechali autem z trójką dzieci. Ona była pijana, on pijany i pod wpływem narkotyków Kierowca i jego pasażerka usłyszeli zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia bądź ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi im za to do pięciu lat więzienia. 27-latek odpowie też za jazdę w stanie nietrzeźwości, a ta zagrożona jest karą dwóch lat pozbawienia wolności.

Kierowca miał ponad dwa promile, pasażerka też. Jechali z pięcioletnią córkąpolicja Lubin
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: policja Lubin

Pozostałe wiadomości