Pomagaj WOŚP na różne sposoby. Tak możesz to zrobić

TVN24

Można wylicytować m.in. udział w programi "Szkło kontaktowe" TVN24tvn24
wideo 2/36

Wrzucić pieniądze do puszki, wziąć udział w jednej z tysięcy orkiestrowych aukcji, zrobić przelew, wysłać SMS-a. Możliwości, aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jest wiele. Jak możesz przyłączyć się do zbiórki? Sprawdź w naszym poradniku. Partnerem i gospodarzem 26. Finału WOŚP jest Grupa TVN.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nie tylko zbiórki uliczne.

Za pośrednictwem Allegro można wziąć udział w jednej z orkiestrowych aukcji. Polecamy między innymi fantastyczne oferty przedstawione przez gwiazdy TVN.

Można dokonać bezpośredniej wpłaty na rachunek bankowy: 14 1140 1010 0000 5244 4400 1007 Wszystkie informacje dotyczące przelewu można znaleźć tutaj.

Na stronie Siemashop.pl można kupić orkiestrowe gadżety, w ten sposób wspierając akcję.

Na stronie siepomaga.pl można dorzucić się do "wirtualnej skarbonki" WOŚP lub założyć własną.

Darowiznę można wpłacić także na stronie WOŚP za pomocą systemu PayU.

Na wspieram.to tworzone jest Wirtualne Serce WOŚP, a za pomocą specjalnych stron internetowych prowadzona jest zbiórka bitcoinów (tutaj i tutaj).

Pomóc można też przez telefon - wystarczy wysłać SMS o treści SERCE na numer 75 565 (koszt: 5 zł netto czyli 6,15 zł z VAT).

Pieniądze można też wpłacić za pośrednictwem aplikacji 25. Finału WOŚP, która jest dostępna na systemy Android i iOS. W aplikacji mobilnej Allegro możemy również zakupić Wirtualną Puszkę.

Orkiestrę wesprzemy także, robiąc zakupy przez internet za pośrednictwem aplikacji FaniMani.

Wszystkie informacje na temat wspierania Orkiestry można znaleźć na stronie internetowej: wspieraj.wosp.org.pl.

Coraz bliżej miliarda

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Powstała w 1993 roku - od tego czasu co roku, na początku stycznia, organizuje wielką zbiórkę pieniędzy. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze przede wszystkim szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. W ciągu 25 lat Fundacja zebrała i przeznaczyła na wsparcie dla szpitali ponad 830 mln złotych. 2 stycznia 2018 roku fundacja podała, że na dwa tygodnie przed 26. Finałem WOŚP w różnego rodzaju aukcjach i zbiórkach przekroczono próg miliona złotych. Celem 26. Finału WOŚP jest pozyskanie środków "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

ZOBACZ NASZ SERWIS NA WOŚP

Autor: tmw//rzw / Źródło: tvn24.pl