Najnowsze

Prognoza pogody na dziś: w wielu regionach poprószy śnieg

Najnowsze

[object Object]
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/24

Zapowiada się pochmurny dzień. We wszystkich regionach odczujemy chłód. Popada śnieg, a na zachodzie kraju spodziewane są opady deszczu lub deszczu ze śniegiem.

We wtorek w ciągu dnia w większości kraju spadnie śnieg, a na zachodzie spodziewane są opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna sięgnie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 5 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim. Wiatr będzie umiarkowany, przeważnie z kierunków zachodnich.

Warunki biometeorologiczne

Największa wilgotność powietrza wystąpi w na północy i zachodzie kraju, gdzie przekroczy 90 procent. Będzie malała w kierunku wschodnim i południowym, do poniżej 70 procent. We wszystkich regionach odczujemy chłód. Biomet wszędzie okaże się niekorzystny.

Warunki biometeorologiczne we wtorek
Warunki biometeorologiczne we wtorektvnmeteo.pl

Prognoza pogody dla wybranych miast

WARSZAWA

Pochmurno z opadami śniegu. Temperatura maksymalna sięgnie 2 st. C. Z południowego zachodu powieje umiarkowany wiatr. Po południu ciśnienie wyniesie około 996 hPa i będzie się wahać.

POZNAŃ

Pochmurno, opady deszczu ze śniegiem. Termometry w najcieplejszej chwili pokażą 3 st. C. Z kierunku północno-zachodniego powieje umiarkowany wiatr. Po południu ciśnienie będzie wahać się w okolicy 996 hPa.

GDAŃSK

Pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Powieje umiarkowanie z kierunku północno-zachodniego. Wahające się ciśnienie po południu osiągnie 1008 hPa.

WROCŁAW

Pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna osiągnie 4 st. C. Z północnego zachodu powieje umiarkowany wiatr. Po południu na barometrach zobaczymy około 994 hPa, a ciśnienie będzie się wahać.

KRAKÓW

Pochmurno z opadami śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Zachodni wiatr powieje z umiarkowaną siłą. Po południu ciśnienie będzie się wahało w okolicy 983 hPa.

Autor: kw/anw//rzw/rp / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości