Informacje
 • Pogoda na dziś: większość miejsc ze słońcem

  21-02-2021 06:16 Biomet będzie zróżnicowany
  Prognoza pogody na noc 25/26.02 Foto: Kontakt 24/Jaga_ | Video: tvnmeteo.pl

  Tylko w niewielkiej liczbie regionów w niedzielę niebo będzie przykryte chmurami. Termometry wskażą maksymalnie do 13 stopni Celsjusza.

  W niedzielę mieszkańcy Pomorza, Kujaw, Mazur i Podlasia mogą spodziewać się dużego zachmurzenia oraz miejscami utrzymujących się gęstych mgieł. W innych regionach kraju będzie pogodnie, a nawet słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Podlasiu do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Z kierunku południowego powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w niedzielę znajdzie się na poziomie 70-90 procent. W zachodniej połowie Polski będzie odczuwalny komfort termiczny, a poza tym chłód. Tam, gdzie będzie chłodno, warunki biometeorologiczne okażą się neutralne, a na zachodzie kraju wpłyną korzystnie na nasze samopoczucie.

  Pogoda Trójmiasto

  Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie w południe, Gdańsku, wzrośnie do 1023 Pa.

  Pogoda Kraków

  Na ogół małe zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie w południe spadnie do 998 hPa.

  Pogoda Poznań

  Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1012 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Rano pochmurno z lokalnie mgłami, w ciągu dnia rozpogodzenia. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 7 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1013 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Na ogół słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie będzie się wahać, w południe barometry wskażą 1010 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...