Informacje
 • Na horyzoncie widać ocieplenie.
  Dużo słońca, nawet do 13 stopni

  13-02-2019 15:43 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni

  Na horyzoncie widać ocieplenie

  Shutterstock, ventusky.com

  Jeszcze w czwartek i piątek w niektórych regionach Polski popada deszcz. Przed nami słoneczny weekend, temperatura wzrośnie do 13 stopni Celsjusza.

  W czwartek będzie przeważnie pochmurno z lokalnymi przejaśnieniami. W pasie województw południowych i centralnych synoptycy prognozują słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 8 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, na Wybrzeżu silniejszy, powieje z północnego zachodu

  Ciepło i słonecznie

  W piątek w niemal całym kraju będzie pogodnie, na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu wystąpi duże zachmurzenie z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 stopni na Pomorzu. Zachodni wiatr powieje słabo.

  W sobotę mieszkańcy całego kraju będą cieszyć się pogodną aurą. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 stopni na Dolnym Śląsku. Z zachodu powieje słaby wiatr.

  Do 13 stopni

  Niedziela okaże się słoneczna. Termometry pokażą maksymalnie od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 stopni na Nizinie Szczecińskiej. Zachodni wiatr będzie wiał słabo.

  Zapowiada się pogodny poniedziałek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 stopni na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z południowego zachodu.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • kicha
  Ale kicha a ja chciałem zimę i śnieg
  ~abidachar /2019-02-14 09:03

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...