Informacje
 • Chcesz mieć figurę Jennifer Aniston? Trenuj pośladki i nogi

  24-06-2015 08:22 "Trenuj jak gwiazda" z Dariuszem Brzezińskim

  Trenuj jak gwiazda i miej ciało jak Jennifer Aniton

  TVN Meteo Active / materiały prasowe dystrybutora

  W najnowszym odcinku "Trenuj jak gwiazda" Dariusz Brzeziński proponuje zestaw ćwiczeń kształtujących mięśnie uda i pośladki. Do zmotywowania leniwych ma doskonały argument - rzeźba ciała Jennifer Aniston, gwiazdy Hollywood.

  TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

  SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

  Dariusz Brzeziński, trener personalny, słynący z indywidualnego podejścia do podopiecznych, przyznaje, że o mięśniach pośladków i ud panowie zapominają, a panie często przetrenowują, chcąc uzyskać piękną rzeźbę bez grama tłuszczu. Tymczasem dobra kondycja tych części ciała jest istotna nie tylko dla wyglądu.

  - Od strony zdrowotnej są najważniejszym elementem aparatu ruchu - przypomniał trener. A jeżeli wciąż macie problem, by wstać z kanapy, niech zmotywuje Was obietnica fenomenalnej rzeźby pupy i nóg. Takiej, jaką ma Jennifer Aniston, hollywoodzka aktorka urodzona 11 lutego 1969, która mimo swoich lat wciąż zachwyca kondycją i figurą.

  Na siłowni lub w domu

  Proponowany przez Brzezińskiego trening można wykonywać zarówno w domowym zaciszu, jak i na siłowni czy w parku. W skład treningu wchodzą przysiady (również w wersji z wyskokiem), wykroki w przód oraz skłony w przód ze sztangą. Kolejne na liście są szerokie przysiady z kettle'em i klasyka gatunku, czyli odwodzenie nogi w tył oraz unoszenie bioder w górę (z obciążeniem lub bez).

  Raz lub trzy razy na tydzień

  - Jeżeli chcecie zobaczyć efekty, a wasze pośladki mają być ładniejsze, nogi zaś zgrabniejsze, taki trening musicie robić minimum raz w tygodniu lub maksymalnie trzy razy w tygodniu - instruował trener.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...