Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 5°C 9°C 1°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Namiastka zimy, ale nie dla wszystkich. Prognoza pogody na pięć dni

  21-01-2020 17:11 Prognoza pogoda tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Ventusky.com

  Opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu pojawią się w najbliższych dniach w kilku miejscach kraju. Na ogół aura będzie pogodna.

  Przed nami pochmurna środa z przejaśnieniami. W południowej części kraju wystąpią przelotne opady deszczu, miejscami przechodzące w deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 7 st. C na Pomorzu. Powieje umiarkowany i dość silny północno- zachodni wiatr. Okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę.

  Śnieg na południu

  Zapowiada się pogodny czwartek. Termometry pokażą od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

  Na piątek synoptycy prognozują pogodną aurę w całym kraju. Tylko na Podkarpaciu pojawi się śnieg. Na termometrach zobaczymy od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu.

  Pojawi się deszcz

  Weekend rozpocznie się piękną aurą. W sobotę będzie pogodnie, a temperatura maksymalna wyniesie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Niedziela upłynie pod znakiem opadów deszczu na Pomorzu i Podkarpaciu. Poza tym będzie pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przed nami kilka cieplejszych dni, ale zimno jeszcze na chwilę wróci....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...