Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 0°C 2°C -5°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Informacje
 • Jesień - tak, plucha - nie. Wiatr nie odpuści, ale deszcz popada tylko lokalnie

  24-09-2018 17:10 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Pogoda w następnych dniach TVN24

  Kolejne dni zapowiadają się na ogół słonecznie. Tylko miejscami można się spodziewać opadów deszczu. O typowo letniej temperaturze już zapomnijmy, choć cieplejsze chwile nie są wykluczone. Nie opuści nas porywisty wiatr.

  We wtorek zachmurzenie okaże się zmienne. W pasie województw wschodnich może spaść przelotny deszcz, do trzech litrów na metr kwadratowy. Wysoko w Tatrach spadnie śnieg. Temperatura wyniesie od 11 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z północnego zachodu. W porywach może osiągać prędkość ponad 60 kilometrów na godzinę.

  Środa z porywistym wiatrem

  Środa na północy zapowiada się pochmurno i z opadami deszczu. W pozostałych regionach powinno być pogodnie. Termometry pokażą od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Miejscami może być dość silny i porywisty, rozpędzi się do 80 km/h.

  Wiatr nie ucichnie

  Czwartek zapowiada się pochmurno i deszczowo na Podlasiu. W pozostałych regionach powinno być pogodnie. Temperatura wyniesie od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, okresami w porywach może wiać z prędkością do 80 km/h.

  Nawet 23 stopnie

  W piątek na Suwalszczyźnie może spaść przelotny deszcz. Na pozostałym obszarze kraju padać nie powinno. Termometry pokażą od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z kierunków zachodnich, który chwilami może rozpędzić się do 80 km/h.

  Znowu chłodniej

  W sobotę na Podkarpaciu spadnie przelotny deszcz, poza tym będzie pogodnie. Wyraźnie chłodniej. Temperatura wyniesie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Podkarpaciu. Z północnego zachodu powieje wiatr umiarkowany i dość silny. Chwilami jego prędkość może przekroczyć 60 km/h.

 • załamanie pogody
  Dla mnie to załamanie pogody z niedzieli na poniedziałek to była katastrofa. Noc-koszmar! W poniedziałek nie mogłam normalnie funkcjonować. Coś okropnego.
  ~Meteoropatka /2018-09-25 09:24

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...