Media społecznościowe

Media społecznościowe

Była już "najładniejsza kryminalistka", był "najprzystojniejszy przestępca na świecie", teraz jest "więzienny skarb". Ten ostatni tytuł przypadł 24-letniej Sarze Seawright, której zdjęcie, wykonane tuż po aresztowaniu, zachwyciło użytkowników Twittera.

Na prośbę ministra finansów do prezesa Trybunału Konstytucyjnego o wstrzymanie się z wypowiedziami do 13 maja odpowiedział nie tylko zainteresowany, ale też internauci. Bardzo wielu internautów, którzy pod hashtagiem #BoRejting deklarują, czego nie zrobią do 13 maja.

W 2098 Facebook stanie się największym cmentarzem świata - prognozują naukowcy. Jeśli serwis drastycznie nie zmieni swej polityki, wtedy właśnie liczba kont osób zmarłych przewyższy żyjących.

440 tys. wpisów w minutę. Tak Leonardo DiCaprio pobił rekord wspomnień na Twitterze. Był głównym, choć nie jedynym bohaterem mediów społecznościowych, które minionej nocy zostały zdominowane przez Oscary.

Mógł zostać uśpiony, jednak dzięki pomysłowości opiekunów i minideskorolce za dolara jest w stanie się poruszać i ma się bardzo dobrze. A przy okazji został gwiazdą sieci.