Dwayne Johnson

Dwayne Johnson

Oto najlepiej zarabiający aktorzy świata

Dwayne Johnson zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepiej zarabiających aktorów "Forbesa" z rocznym wynagrodzeniem na poziomie 89,4 miliona dolarów. Kolejne miejsca zajęły takie gwiazdy, jak Chris Hemsworth czy Robert Downey Jr.

"Ma nieprawdopodobny szacunek do widza. Nie widziałam tego nigdy wcześniej"

W filmie poruszamy temat zagrożonych gatunków. Mój najlepszy przyjaciel George to goryl górski. Na świecie zostało tylko 880 takich goryli. Jedna katastrofa naturalna, jedna epidemia i ich nie ma. Więc musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, żeby je chronić - mówił Dwayne Johnson w rozmowie z reporterką "Dzień Dobry TVN" Anną Wendzikowską. Aktor zagrał główną rolę w filmie "Rampage: Dzika furia". Co mówią o nim jego koleżanki z planu Malin Akerman i Naomie Harris?

Popiera ją "The Rock", ale tylko w Photoshopie

Dwayne Johnson, czyli "The Rock" to jedna z najpopularniejszych obecnie postaci amerykańskiej popkultury. Były zapaśnik, a teraz aktor kina akcji nie kryje, że rozważa karierę polityczną może nawet sięgającą Białego Domu. Nic dziwnego, że po jego wsparcie próbują sięgnąć różni ludzie. I czasem wychodzi afera. Jedna z kandydatek w wyborach na sędziego stanowego w Nevadzie posłużyła się jego wizerunkiem. Tyle że bez pisemnej zgody zainteresowanego. A zdjęcie było fotomontażem. Materiał z programu "24 Godziny".

Dwayne Johnson "wchodzi w to". Ma wsparcie Toma Hanksa

Kolejne wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych zapowiadają się naprawdę ciekawie. Jeszcze niedawno hollywoodzki gwiazdor Dwayne Johnson mówił, że zastanawia się nad walką o fotel prezydenta. Teraz aktor w telewizyjnym show na Broadwayu potwierdził, że za trzy lata powalczy o Biały Dom. Co ciekawe, przeprowadzane za oceanem sondaże dają mu przewagę nad obecnym prezydentem Donaldem Trumpem. Johnson szanse ma niemałe, tym bardziej że na swojego wiceprezydenta chce Toma Hanksa.

Zapaśnik, aktor i prezydent? "The Rock" zawalczy o Biały Dom

Wrestler, a ostatnio także aktor filmowy - Dwayne "The Rock" Johnson poważnie myśli o kandydowaniu w amerykańskich wyborach prezydenckich. Cieszący się wielką popularnością w Stanach Zjednoczonych zawodnik poinformował o swoim zamiarze w rozmowie z magazynem "GQ". Jego sylwetkę przedstawiał Michał Sznajder w programie "24 Godziny" TVN24 BiS.

Ósma część "Szybkich i wściekłych" z rekordem otwarcia wszech czasów

"Szybcy i wściekli 8" w reżyserii Felixa Gary'ego Graya, kolejny film z kultowej serii, w pierwsze trzy dni od premiery zarobił 532,5 mln dolarów, ustanawiając tym samym nowy rekord otwarcia wszech czasów. Wcześniej należał on do VII epizodu "Gwiezdnych wojen" (529 mln dolarów). Tym razem do znanych fanom bohaterów granych m.in. przez Vin Disela i Dwayne'a Johnsona, dołączyła piękna Charlize Theron w roli głównej antagonistki oraz coraz bardziej popularny Scott Eastwood, syn wielkiego Clinta.

Oto najseksowniejszy mężczyzna świata

Dwayne Johnson został wyróżniony tytułem "najseksowniejszego mężczyzny", który od 21 lat przyznaje magazyn "People". Były zapaśnik i jeden z najlepiej opłacanych aktorów jest drugim po Beckhamie byłym sportowcem z tym tytułem.