Zaginęła po kłótni z byłym chłopakiem. Policja odnalazła ciało 22-latki

Źródło:
PAP
Poszukiwania 22-latków (wideo z 15.11.2023)
Poszukiwania 22-latków (wideo z 15.11.2023)
Vigili del Fuoco
Poszukiwania 22-latkówVigili del Fuoco

Włoska policja znalazła w sobotę ciało poszukiwanej od prawie tygodnia 22-letniej studentki, która zaginęła w rejonie Wenecji po awanturze ze swoim byłym chłopakiem. Mężczyzna jest poszukiwany. Historią tą żyje włoska opinia publiczna.

22-latkowie Giulia i Filippo studiowali inżynierię biomedyczną na uniwersytecie w Padwie. Ich związek trwał kilka miesięcy, potem się rozstali. W ostatnich dniach Giulia miała otrzymać dyplom ukończenia studiów. Młoda kobieta zaginęła 11 listopada po spotkaniu z byłym partnerem.

Czytaj więcej: Ktoś widział, jak siłą wciąga byłą dziewczynę do auta. Od 4 dni nie ma z nimi kontaktu

Kamery monitoringu zarejestrowały gwałtowną awanturę pary na parkingu w miejscowości Vigonovo znajdującej się pomiędzy Padwą i Wenecją. W kolejnym dniu poszukiwań na asfalcie w pobliżu miejsca, w którym doszło do tej kłótni, znaleziono ślady krwi i fragmenty odzieży należące do 22-latki.

22-latkowie rozstali się w sierpniufacebook.com/LucaZaia

Karabinierzy znaleźli ciało kobiety

Obojga szukano na całej północy Włoch. W sobotę karabinierzy znaleźli ciało kobiety niedaleko jeziora w miejscowości Barcis w prowincji Pordenone we Friuli-Wenecji Julijskiej. Trwają poszukiwania jej byłego chłopaka. Nie wyklucza się, że uciekł do Austrii.

Czytaj również: Znaleziono ciało zaginionego od dwóch miesięcy wspinacza. Wciąż czuwał przy nim jego pies

Prowadzący śledztwo prokurator z Wenecji w telewizji RAI zaapelował do poszukiwanego, by oddał się w ręce wymiaru sprawiedliwości.

Autorka/Autor:ks / prpb

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: facebook.com/LucaZaia