Naga kobieta więziona w klatce, miała być "niewolnicą seksualną". Zatrzymano pięć osób

Autor:
wac//mm
Źródło:
WIS 10 News, New York Post
Augusta w stanie Georgia
Augusta w stanie GeorgiaGoogle Earth
wideo 2/4
Google EarthAugusta w stanie Georgia

Naga 20-letnia kobieta została uwolniona w mieście Augusta z klatki dla psów, w której była przetrzymywana i bita. W sprawie zatrzymanych zostało pięć osób - informują amerykańskie media. Jedna z zatrzymanych osób miała wcześniej twierdzić, że uczyniła 20-latkę "niewolnicą seksualną", ponieważ ta ją okradła.

20-latkę uwolniono w mieście Augusta w stanie Georgia we wtorek 29 listopada, a o sprawie lokalne media poinformowały 2 grudnia. Kobietę znaleziono, gdy do przyczepy mieszkalnej, w której była więziona, wszedł jej były mieszkaniec chcący zabrać pozostawione wcześniej rzeczy. Mężczyzna zauważył w środku kobietę, która prosiła go o pomoc. "Była naga, ciężko pobita i zamknięta w klatce dla psów" - relacjonowali później funkcjonariusze cytowani przez lokalny portal WIS 10 News.

Wezwani na miejsce funkcjonariusze policji wewnątrz bardzo brudnej przyczepy znaleźli otwartą klatkę dla psów. 20-letnia kobieta była zamknięta w sypialni obok i początkowo nie chciała wyjść. Kiedy policjantom udało się nakłonić ją do opuszczenia pokoju, zauważyli obrażenia na jej twarzy, w tym opuchnięte oko. Została przewieziona do szpitala.

ZOBACZ TEŻ: Wyłączyła respirator pacjentki obok, bo przeszkadzał jej hałas. 72-latka oskarżona o próbę zabójstwa

Zatrzymano pięć osób

Policja zatrzymała w związku ze sprawą pięć osób, które przebywały w przyczepie w czasie interwencji. Są podejrzane o porwanie, bezprawne uwięzienie, napaść z użyciem siły oraz posiadanie broni palnej lub noża podczas popełnienia przestępstwa. Wszystkie były wcześniej notowane za inne przestępstwa.

Jedna z zatrzymanych osób, zidentyfikowana jako 32-letnia Shawna Powell, miała tłumaczyć wcześniej byłemu mieszkańcowi przyczepy, że 20-latka ukradła jej "mnóstwo rzeczy, więc będzie moją niewolnicą seksualną i zamierzam ją wykorzystywać, dopóki się nie spłaci".

ZOBACZ TEŻ: Skazana za zabicie swojego gwałciciela. 17-latka uciekła z zakładu poprawczego, grozi jej 20 lat więzienia

Autor:wac//mm

Źródło: WIS 10 News, New York Post

Pozostałe wiadomości