Ciężarówka przebiła barierkę mostu i zawisła wysoko nad rzeką. W środku znajdowała się kobieta

Źródło:
Fox News

Chwile grozy na moście w Louisville w stanie Kentucky. Po wypadku z udziałem kilku samochodów ciężarówka przebiła barierki i zawisła nad rzeką Ohio. W środku znajdowała się kobieta, kierująca pojazdem. Dramatyczną akcję ratunkową uchwyciły kamery. 

Do zdarzenia doszło na moście Clark Memorial Bridge w Louisville w stanie Kentucky. Ciężarówka przebiła się przez barierkę ochronną mostu i zawisła nad wodą. W takich dramatycznych okolicznościach czekała na pomoc w kabinie pojazdu kobieta kierująca pojazdem.

Akcja ratunkowa była bardzo trudna. By sprawnie przetransportować ją w bezpieczne miejsce strażacy użyli wysięgnika oraz sprzętu alpinistycznego. Ratownicy biorący udział w akcji byli pod wrażeniem całkowitego spokoju, jaki w oczekiwaniu na ratunek zachowała kobieta. Ta tłumaczyła później, że opanowania nauczyła ją w przeszłości służba wojskowa.

Dramatyczna akcja ratunkowa na moście Clark Memorial Bridge w Louisville2024 Cable News Network All Rights Reserved

Ciężarówka należała do firmy Sysco. Jej rzecznik podziękował policji i służbom ratunkowym. - Jesteśmy wdzięczni, że nasza koleżanka z Sysco jest bezpieczna - dodał.

Z powodu wypadku most Clark Memorial Bridge został tymczasowo zamknięty dla ruchu.

Autorka/Autor:momo / prpb

Źródło: Fox News

Źródło zdjęcia głównego: 2024 Cable News Network All Rights Reserved