Książę William i księżna Kate pożegnali psa. "Od dziewięciu lat był w naszych sercach"

Źródło:
mirror.co.uk

Miał na imię Lupo, towarzyszył brytyjskiej rodzinie królewskiej od 2011 roku. "Będziemy za nim bardzo tęsknić" - czytamy w informacji zamieszczonej na koncie społecznościowym księcia Williama i księżnej Kate wraz ze zdjęciem czarnego cocker spaniela, który - jak przekazano - "odszedł w miniony weekend".

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE >>>

"Niestety, w miniony weekend odszedł nasz kochany pies Lupo. Od dziewięciu lat był w sercach naszej rodziny i będziemy za nim bardzo tęsknić" - można przeczytać na oficjalnym koncie na Instagramie księżnej Kate i księcia Williama.

Wybrał imię dziecka

Czarny cocker spaniel o imieniu Lupo - czyli "wilk" w języku włoskim - towarzyszył książęcej parze od 2011 roku. William podarował go żonie na jej trzydzieste urodziny. Mówiło się, że czworonogi przyjaciel pomógł im wybrać imię dla najstarszego syna. Karteczki z imionami mieli porozrzucane na podłodze, a pies miał zatrzymać się przy tej z imieniem "George". Potem rodzina powiększyła się o Charlotte i Louisa.

Zarówno rodzice, jak i ich dzieci, bardzo zżyli się ze swoim psem, co od czasu do czasu pokazywali w mediach społecznościowych.

lukl//now

Źródło: mirror.co.uk

Źródło zdjęcia głównego:  DUKE AND DUCHESS OF CAMBRIDGE / MICHAEL MIDDLETON

Pozostałe wiadomości