Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: Shutterstock
We wtorek, 23 czerwca, na placu budowy na terenie poligonu w Nowej Dębie doszło do wypadku. Jak poinformowała młodsza aspirant Agnieszka Wilk, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, 29-letni mieszkaniec województwa małopolskiego z nieustalonych dotąd przyczyn spadł z muru wznoszonego budynku.
- Mężczyzna nie był żołnierzem. Z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala - przekazała policjantka.
Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, którzy zabezpieczyli ślady. Ich analiza ma pomóc w ustaleniu dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.
Źródło: tvn24.pl