Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
W treningu na bocznym boisku nie wziął udziału powołany w miejsce Jakuba Błaszczykowskiego Łukasz Piszczek. Piłkarz berlińskiej Herthy dotarł już wprawdzie do Austrii, ale przebywa jeszcze w Wiedniu i do bazy Polaków dotrze wczesnym popołudniem.
To już ostatni trening polskich piłkarzy w Bad Waltersdorf. W sobotę z samego rana ekipa Leo Beenhakkera uda się do Villach gdzie będzie odpoczywać przed z meczem z Niemcami. Polacy zapoznają się też z murawą w Klagenfurcie.
Trening był otwarty dla dziennikarzy przez pierwsze piętnaście minut.
Źródło: TVN24, Fakty TVN