TVN24 | Poznań

Wyszła od córki w kapciach, do domu miała tylko 30 metrów. Zaginęła. Tragiczny finał poszukiwań

TVN24 | Poznań

Autor:
aa/gp
Źródło:
TVN24
Poszukiwania 79-latki
Poszukiwania 79-latkiKPP Nowa Sól
wideo 2/3
KPP Nowa SólPoszukiwania 79-latki

Jedenaście dni policjanci z Nowej Soli i okolic szukali zaginionej 79-latki. W sobotę rano znaleźli jej ciało trzy kilometry od miejsca zamieszkania.

Policjanci z Nowej Soli (woj. lubuskie) zakończyli poszukiwania 79-letniej kobiety, która zaginęła 10 listopada.

- W sobotę podczas działań w terenie funkcjonariusze znaleźli zwłoki kobiety. Ciało znajdowało się około trzech kilometrów od miejsca zamieszkania 79-latki. To trudno dostępne miejsce w pobliżu rzeki Ochli - powiedziała młodszy aspirant Renata Dąbrowicz-Kozłowska, rzecznik nowosolskiej policji.

Trwają oględziny, czynności są nadzorowane przez prokuratura.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE>>>

W poszukiwaniach wzięły udział psy tropiąceKPP Nowa Sól

Do domu miała 30 metrów

Kobietę po raz ostatni widziano 10 listopada. Około godziny 17:30 opuściła mieszkanie swojej córki w Zakęciu (woj. lubuskie) i miała pójść do swojego domu, który znajduje się 30 metrów dalej. Nie dotarła tam.

W poszukiwaniach zaginionej brali udział policjanci z Nowej Soli, Międzyrzecza, Gorzowa Wlkp., a także Ochotnicza Straż Pożarna z Otynia i Państwowa Straż Pożarna z Nowej Soli. W działaniach wykorzystywano psy tropiące oraz drona.

- Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły nasze działania. Przez cały czas otrzymywaliśmy liczne sygnały w sprawie zaginionej 79-latki - dodała Dąbrowicz-Kozłowska.

Autor:aa/gp

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Lubuska policja

Pozostałe wiadomości