TVN24 | Poznań

Wypadek w tartaku. 22-latka przebita drewnianą listwą

TVN24 | Poznań

Autor:
aa/
tam
Źródło:
TVN24
Do zdarzenia doszło w Sulęcinie
Do zdarzenia doszło w SulęcinieGoogle Earth Pro
wideo 2/4
Google Earth ProOkoliczności zdarzenia bada policja w Sulęcinie

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim 22-latkę, która została ranna podczas pracy w tartaku w Słońsku (woj. lubuskie). Jak informuje policja, kobietę przebiła na wylot listwa, którą "wyrzuciła jedna z maszyn". Trwa badanie przyczyn wypadku.

Groźny wypadek w tartaku w Słońsku koło Kostrzyna (woj. lubuskie). W środę na terenie zakładu ucierpiała 22-letnia kobieta. Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta została przebita na wylot przez drewnianą listwę. Na miejsce zdarzenia wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, straż pożarną oraz policję.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

W wypadku ucierpiała 22-letnia kobietaPSP Sulęcin

Zraniła ją listwa, pomogli strażacy

- 22-letnia kobieta, pracownica tartaku, podczas swojej pracy została poważnie zraniona przez zrzynę tartaczną (listwę - przyp. red.), którą wyrzuciła maszyna. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Na miejscu cały czas pracują funkcjonariusze policji - informuje Klaudia Biernacka, oficer prasowy policji w Sulęcinie.

A Krzysztof Konopko, rzecznik sulęcińskiej straży pożarnej, relacjonuje: - Naszym zadaniem było skrócenie tej listwy, tak żeby można było tę kobietę przetransportować do szpitala.

Ranną przetransportowano do Gorzowa WielkopolskiegoPSP Sulęcin

Autor:aa/ tam

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: PSP Sulęcin

Pozostałe wiadomości