Napad na lombard, szukają mężczyzny z nagrania 

Autor:
MAK/gp
Źródło:
TVN24
Napad na lombard we Włocławku. Policjanci poszukują sprawcy
Napad na lombard we Włocławku. Policjanci poszukują sprawcyTVN24
wideo 2/7
TVN24Napad na lombard we Włocławku. Policjanci poszukują sprawcy

Nieznany sprawca wszedł do lombardu we Włocławku (Kujawsko-Pomorskie), wyciągnął przedmiot przypominający broń, sterroryzował obsługę i ukradł biżuterię - opisują policjanci. Udostępniają teraz nagranie z monitoringu i proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Do napadu doszło w środę przed godziną 16 przy ulicy Wojskowej we Włocławku. - Mężczyzna, który wszedł do lombardu sterroryzował obsługę, wyciągając przedmiot przypominający broń i zażądał wydania pieniędzy. Następnie pobił sprzedającego, skrępował mu ręce i skradł biżuterię. Po dokonanej kradzieży sprawca oddalił się w stronę ulicy Armii Krajowej - mówi nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Wezwani na miejsce funkcjonariusze zabezpieczyli między innymi nagranie z monitoringu, na którym widać sylwetkę podejrzewanego o napad.

Napad na lombard we Włocławku. Policjanci poszukują mężczyzny z nagrania
Napad na lombard we Włocławku. Policjanci poszukują mężczyzny z nagrania 1.10| Włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie w sprawie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, do jakiego doszło 29 września przy ulicy Wojskowej we Włocławku. Funkcjonariusze proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny z nagrania. KMP Włocławek

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny

Policjanci publikują teraz nagranie i proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

- Jest to mężczyzna w wieku około 30-35 lat, 185 cm wzrostu, dobrze zbudowany. W chwili zdarzenia ubrany był w spodnie dresowe koloru oliwkowego, ciemnozieloną bluzę dresową z kapturem naciągniętym na głowę, czapkę z daszkiem koloru oliwkowego oraz kamizelkę odblaskową. Na dłoniach miał czerwone, robocze rękawiczki, w rękach trzymał białą torbę tzw. reklamówkę, do której schował skradzioną biżuterię - opisuje Seligowska-Ostatek.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Osoby, które były świadkiem zdarzenia bądź rozpoznają osobę zarejestrowaną przez monitoring, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji we Włocławku przy ul. Okrężnej 25, telefon numer 47 753 5201 lub 47 753 5202, bądź na numer alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość!

Policjanci poszukują mężczyzny z nagrania KMP Włocławek

Autor:MAK/gp

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: KMP Włocławek

Pozostałe wiadomości