Poranne utrudnienia na S3. Wszystko przez wypadek i remont wiaduktu

Aktualizacja:
Autor:
ng/tok
Źródło:
TVN24
Szczecin
SzczecinGoogle Earth
wideo 2/5
Google EarthDo zdarzenia doszło w Szczecinie

Prace remontowe przy wiadukcie i zderzenie trzech samochodów sprawiły, że w czwartkowy poranek na trasie S3 w kierunku Szczecina utworzyły się dwa duże korki. Utrudnienia związane z wypadkiem ustały, jednak w okolicach wiaduktu nadal droga nie jest w pełni przejezdna.

Wiadomość o znacznych utrudnieniach przekazał dyżurny GDDKiA w Szczecinie. Jak informuje, na trasie S3 w kierunku Szczecina rano w czwartek utworzyły się dwa większe korki.

Zderzenie trzech samochodów i prace remontowe przy wiadukcie sprawiły, że na trasie S3 utworzyły się dwa większe korki. Wynoszą do 4 i 6 kilometra. Przewidywany czas utrudnienia po wypadku ma wynieść 2 godziny.
Dwa ogromne korki na S3TVN24

Pierwszy z nich jest spowodowany pracami remontowymi przy wiadukcie w kierunku miejscowości Gardno i chociaż sytuacja od rana poprawiła się, na tym odcinku trasy wciąż występują utrudnienia. Wszystkie prace z tym związane mają zakończyć się do końca czerwca.

Wypadek w okolicach Sobieradza

Drugi zator powstał w wyniku wypadku na 13 kilometrze na odcinku Szczecin – Gorzów Wielkopolski w okolicy Skrzynic. W tym miejscu około godziny 10 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Nie ma osób poszkodowanych.

Zator na tym odcinku ma około 10 kilometrówInternautka

Około godziny 11 dyżurna Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad przekazała: - Odblokowano oba pasy ruchu, dwa pojazdy są na pasie awaryjnym. Zator nadal ma ok. 10 km, ale będzie się rozładowywał.

Fragment można było ominąć poprzez zjazd na węźle Pyrzyce i dalej kierować się drogą wojewódzką 122, 119 przez m. Pyrzyce, Stare Czarnowo.

Utrudnienia w tym miejscu zakończyły się i droga jest już w pełni przejezdna.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ng/tok

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Internautka

Pozostałe wiadomości