TVN24 | Pomorze

Wysiadł z auta, uderzył rowerzystę w twarz i złamał mu nos. Policja: nie wiemy, co było powodem agresji

TVN24 | Pomorze

Autor:
eŁKa/gp
Źródło:
TVN24 Pomorze
Napastnik jechał granatowym kombi (nagranie bez dźwięku)
Napastnik jechał granatowym kombi (nagranie bez dźwięku)KPP w Kołobrzegu
wideo 2/9
KPP w KołobrzeguNapastnik jechał granatowym kombi (nagranie bez dźwięku)

Kołobrzeska policja szuka mężczyzny, który pobił rowerzystę. Ofiara twierdzi, że nie ma pojęcia, dlaczego została uderzona. Atak nagrały kamery monitoringu.

19 maja, godz. 22:19. Ulicą Koszalińską przez Rondo Solidarności przejeżdża kilka aut, w tym ciemnogranatowy samochód typu kombi – policjanci podejrzewają, że mógł to być volkswagen passat, ale jakość nagrania uniemożliwia potwierdzenie.

Auto, zjeżdżając z ronda, zwalnia wyraźnie, a potem zatrzymuje się na poboczu. Jadący za nim srebrny samochód – możliwe, że byli to znajomi tych, którzy podróżowali ciemnogranatowym kombi – również się zatrzymuje.

Napastnik jechał granatowym kombiKPP w Kołobrzegu

Z pojazdu wychodzą dwaj mężczyźni, którzy zatrzymują przejeżdżającego przez pasy rowerzystę, idąc w jego kierunku. Po kilku sekundach jeden z agresorów uderza zaczepionego 22-latka w twarz. Cios jest bardzo silny – później lekarze stwierdzą złamanie nosa.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Przypadkowy atak?

Policjanci na razie nie wiedzą, dlaczego doszło do napaści. Ofiara twierdzi, że nie zna agresorów i nie miała z nimi żadnego konfliktu. – Także agresja drogowa jest mało prawdopodobna, bo rowerzysta nadjechał już jakiś czas po tym, jak przez skrzyżowanie przejechały oba auta – podejrzewa w rozmowie z nami aspirant Tomasz Kwaśnik z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu.

Dlatego funkcjonariusze zdecydowali się na publikację nagrania z monitoringu, na którym widać zajście, licząc, że pojawią się świadkowie, którzy pomogą im namierzyć sprawcę lub jego znajomych.

Jeśli ktokolwiek widział zdarzenie lub posiada wiedzę na temat osoby, która dokonała czynu zabronionego albo rozpoznaje pojazd (typ kombi) z nagrania, prosimy o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 477846583 477846511.

 Dlaczego kierowcy lekceważą przepisy?
Dlaczego kierowcy lekceważą przepisy?26.11 | Agresja, chamstwo i lekceważenie przepisów, czyli kierowców polskich portret własny. Wstrząsające zdjęcia z dróg i pytanie - dlaczego tak się dzieje? Rafał Stangreciak.tvn24

Autor:eŁKa/gp

Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Kołobrzegu

Pozostałe wiadomości