Kołobrzeg. Śmierć 29-latka. Zatrzymano "uczestników spotkania towarzyskiego"

Autor:
eŁKa/tam
Źródło:
TVN24 Pomorze
Policja zatrzymała trzech uczestników imprezy
Policja zatrzymała trzech uczestników imprezymiastokolobrzeg.pl
wideo 2/5
tvn24Policja zatrzymała trzech uczestników imprezy

Prokuratura i policja wyjaśniają sprawę śmierci 29-latka. Mężczyzna - jak wskazują wstępne ustalenia śledczych - zmarł na skutek ran brzucha zadanych ostrym narzędziem w trakcie imprezy w jednym z bloków w Kołobrzegu (woj. zachodniopomorskie). Trzech uczestników spotkania zostało zatrzymanych. Wkrótce mają zostać przesłuchani.

Ryszard Gąsiorowski z Prokuratury Okręgowej w Koszalinie przekazał nam, że we wtorek około godz. 5 rano służby zostały wezwane do budynku przy ulicy Ratuszowej 5 w Kołobrzegu. Zgłoszenie dotyczyło zranionego mężczyzny.

Ratownicy na miejscu znaleźli krwawiącego 29-latka. Został zabrany do szpitala, gdzie zmarł.

Trzy osoby zatrzymane, wszystkie były pijane

Jak wykazała wstępna opinia lekarzy, mężczyzna poniósł śmierć w wyniku obrażeń ciała. - Miał rany brzucha zadane ostrym narzędziem - precyzuje Gąsiorowski.

- Jak ustalili policjanci, w jednym z mieszkań bloku odbywało się towarzyskie spotkanie i najprawdopodobniej właśnie stamtąd wyszedł pokrzywdzony. Przeprowadzono oględziny tego wieżowca. W mieszkaniu były ślady krwi i oznaki, że spożywano tam alkohol w dużych ilościach - przekazuje prokurator.

OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

Zatrzymano trzech mężczyzn, którzy przebywali w mieszkaniu. Wszyscy byli pijani. Dopiero w środę, po wytrzeźwieniu, zostaną przesłuchani.

Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu wszczęła już śledztwo w sprawie zabójstwa 29-latka.

Autor:eŁKa/tam

Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: miastokolobrzeg.pl

Pozostałe wiadomości