Szukają właściciela "sporej gotówki". Trzeba tylko opowiedzieć na kilka pytań

Autor:
MAK/gp
Źródło:
TVN24
Do zdarzenia doszło w Gdańsku
Do zdarzenia doszło w GdańskuGoogle Maps
wideo 2/3
Google Mapsmapka

Policja szuka osoby, która zgubiła "sporą ilość gotówki" na ulicy Porębskiego w Gdańsku. Potencjalny właściciel, zanim odbierze pieniądze, musi odpowiedzieć na kilka pytań - między innymi o okoliczności zgubienia pieniędzy i podać dokładną sumę.

Pieniądze znalazł w niedzielę przechodzień. Były na wysokości budynku numer 37 na ulicy Porębskiego w Gdańsku. Znalazca od razu zgłosił się z tym na policję.

- Do Komisariatu I Policji w Gdańsku przy ulicy Platynowej zgłosił się mężczyzna, który 27 listopada wieczorem na ulicy Porębskiego na wysokości budynku numer 37 znalazł sporą ilość gotówki, którą ktoś najprawdopodobniej zgubił. Dotychczas podjęte w tej sprawie czynności nie doprowadziły do odnalezienia właściciela pieniędzy - przekazał aspirant sztabowy Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Przechodzień znalazł gotówkę na wysokości budynku numer 37 na ulicy Porębskiego

Zanim odbierze pieniądze, musi odpowiedzieć na kilka pytań

Funkcjonariusze cały czas poszukują osoby, która zgubiła gotówkę. Osoby podające się za właściciela będą musiały odpowiedzieć jednak na kilka pytań.

- Osoba, która zgłosi się po gotówkę, zobowiązana jest podać szczegółowe okoliczności ich zgubienia, kwotę oraz nominały banknotów lub inne szczegóły - informuje Chrzanowski.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE>>>

Osoba, która w dniu 27 listopada br. zgubiła pieniądze, proszona jest o kontakt z Komisariatem Policji I przy ul. Platynowej 6F. Informacji na ten temat udziela oficer dyżurny tel. 47 74 16 722. Właściciel musi podać kwotę, która została zgubiona oraz nominały banknotów lub inne szczegóły. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Znaleziona gotówka wciąż jest do wzięcia.

Autor:MAK/gp

Źródło: TVN24

Pozostałe wiadomości