Pomorze

Cztery mandaty, 19 punktów karnych. "SPEED" złapał drogowego pirata

Pomorze

[object Object]
Kobieta otrzymała za swą jazdę cztery mandatyKWP w Bydgoszczy
wideo 2/6

Wideorejestrator w nieoznakowanym radiowozie nagrał niebezpieczną jazdę 34-letniej kobiety w Bydgoszczy (kujawsko-pomorskie). Za wielokrotne złamanie przepisów kierująca otrzymała w sumie cztery mandaty i 19 punktów karnych.

5 stycznia po godz. 17 bydgoscy funkcjonariusze z policyjnej grupy "SPEED" zauważyli nissana, który wjechał od ulicy Jana Pawła II na ulicę Wojska Polskiego. Auto przekroczyło dozwoloną prędkość - pomiar wskazał 84 kilometry na godzinę na odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkość do 50 kilometrów na godzinę.

34-latka z trzema mandatami

- Dalej kierowca jadąc już ul. Wojska Polskiego nie zasygnalizował zmiany pasa ruchu i przejechał przez pojedynczą linię ciągłą. Następnie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W ten sam sposób pokonał dwie kolejne sygnalizacje – poinformował nas kom. Przemysław Słomski z Komendy Wojewódzkiej Policji z Bydgoszczy.

Co ciekawe, choć policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, kierowca początkowo nawet nie zauważył radiowozu. Piratem drogowym okazała się 34-letnia kobieta.

Cała sytuacja na drodze została zarejestrowana na policyjnym wideorejestratorze. Policjanci pokazali kobiecie nagranie, a potem nałożyli na nią cztery mandaty na łączną kwotę 1500 złotych, a także 19 punktów karnych za wszystkie popełnione przez nią przewinienia.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: eŁKa/ks / Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: KWP w Bydgoszczy

Pozostałe wiadomości