Polska

"Wesołego Alleluja!". Premier i prezydent składają życzenia

Polska

Ewa Kopacz: Wesołego Alleluja!
premier.gov.plEwa Kopacz złożyła Polakom życzenia

Para prezydencka oraz szefowa rządu złożyli życzenia wielkanocne Polakom. W sobotę w oficjalnych serwisach internetowych i na profilach społecznościowych kancelarii prezydenta i premiera opublikowane zostały świąteczne przesłania.

- Życzymy, aby przy świątecznym stole panowała serdeczna atmosfera. Niech te dni, spędzone z najbliższymi, będą czasem budowania rodzinnej wspólnoty - powiedziała prezydentowa Anna Komorowska w filmie opublikowanym na stronie prezydent.pl oraz na profilu Kancelarii Prezydenta na YouTube.

Apelowała, by w święta nie zapominać o osobach samotnych i potrzebujących. - Pamiętajmy o nich, okażmy im naszą pomoc, serdeczność i dobro - prosiła Komorowska. - Pewnie wszyscy chcielibyśmy, aby także w całej Polsce, tej naszej wielkiej rodzinie, święta przyniosły wyciszenie wszelkich sporów i konfliktów - powiedział prezydent Bronisław Komorowski. - Niechaj życzliwość i optymizm towarzyszą nam wszystkim, nie tylko w tym wielkanocnym czasie, ale także długo, długo po tych pięknych świętach - dodał.

Pierwsza dama życzyła Polakom także wiosennego nastroju. - Wesołego Alleluja - zakończył prezydent.

"Niechaj życzliwość i optymizm towarzyszą nam wszystkim"
"Niechaj życzliwość i optymizm towarzyszą nam wszystkim"prezydent.pl

Wesołego Alleluja!

Świąteczne życzenia złożyła także premier Ewa Kopacz.

- Życzę wszystkim pokoju, radości i miłości. Życzę, byśmy nie poddawali się trudnościom i zwątpieniom - podkreśla szefowa rządu w swoim świątecznym przesłaniu

I dodała: - Czerpmy z tych Świąt siłę do naszych codziennych zadań i obowiązków.

Ewa Kopacz przypomina, że Wielkanoc to przede wszystkim spotkania w gronie najbliższych i radość z bycia razem. - Obdarzajmy się życzliwością i uwagą. Bądźmy ze sobą i dla siebie. Wesołego Alleluja! - zwraca się do Polaków premier.

Autor: pk//gak / Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: premier.gov.pl

Pozostałe wiadomości