Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Dwunastolatek wszedł na słup, na którym znajdował się transformator elektryczny. - Najprawdopodobniej dziecko zostało porażone prądem i spadło z wysokości 3 metrów - relacjonuje Wojciech Wybraniec z wrocławskiej policji.
Chłopca z miejsca zdarzenia zabrała karetka. Podczas transportu był przytomny. Oprócz porażenia lekarze stwierdzili u niego uraz nogi. Obecnie dwunastolatek przebywa w jednym z jeleniogórskich szpitali. Lekarze określają jego stan jako ciężki.
Źródło: TVN24, PAP