Powrót Igora, łzy Ani. Kinga i Staszek odchodzą

TVN24

Aktualizacja:
tvnZ programem pożegnali się Kinga i Staszek

Wszyscy uczestnicy 11. odcinka "You can dance" swoje występy zadedykowali Mateuszowi Sobecko, który z powodu kontuzji pożegnał się z programem. Jego miejsce zajął Igor Leonik - tancerz, który wcześniej odpadł z programu. I - według jury - był to powrót w wielkim stylu. Z programu odpadli Kinga Mucha i Staszek Korotyński.

Najpierw zatańczyły wszystkie uczestniczki programu - Kinga Mucha, Ania Matlewska i Asia Zwierzyńska i Magda Zwierzyńska, które zatańczyły do utworu "212" Azealii Banks. Kinga Rusin oceniła, że dziewczyny miały bardzo trudne zadanie. - Zdałyście egzamin na dobre koleżanki i świetne tancerki - chwaliła.

Michał Piróg natomiast powściągliwie stwierdził, że dziewczyny wykonały zadanie "poprawnie".

Wspólny występ uczestników "YCD"
tvn

Duety

Po chwili na scenę wróciła Asia Zwierzyńska, by w duecie z Brianem Poniatowskim zatańczyć energetyczną cza-czę do "Moves like Jagger" zespołu Maroon 5 i Christiny Aguilery. Wszystkim jurorom nietypowe wykonanie bardzo się podobało. - Nie było żadnego oszustwa. Asia, cza-cza trochę wolna, ale leciutka i bardzo seksowna - ocenił Augustin Egurrola.

Kinga Mucha mimo kontuzji pojawiła się na parkiecie i zatańczyła ze Staszkiem Korotyńskim do "Black Gold" Armand Amar. Jury jednogłośnie przyznało, że zawodnicy podjęli się bardzo trudnej misji, zdania były jednak podzielone. Piróg zwrócił uwagę, że para nie tańczyła do końca synchronicznie, Rusin zachwycała się tym, jak z odcinka na odcinek zawodnicy się rozwijają.

Utwór "Marry the night" Lady Gagi wybrali Magda Zwierzyńska i Bartek Wilniewicz. Ich hip-hopowe wykonanie porwało jury. - Jesteś mega! Sto procent organizmu tańczy! Jest super, maszyna do zabijania, jest czad - Michał Piróg komplementował występ Magdy.

Ostatni duet - Ania Matlewska i Igor Leonik - zatańczyli do nastrojowej piosneki Emiliany Torrini "If you go away". Po występie Ania przez łzy podziękowała Igorowi, że podjął się trudnego zadania opanowania choreografii w kilka godzin. Oboje występ dedykowali kontuzjowanemu Mateuszowi. - Igor, pokazałeś najwyższą klasę - skomplementowała Rusin. - W życiu potrzebne są takie chwile, że trzeba odejść. Wróciłeś innym tancerzem - dodał Egurrola.

Jurorom do gustu bardziej przypadł występ panów
tvn

Tuż przed solówkami w kwartecie wystąpili wszyscy panowie. Zatańczyli do utworu "Temptation" Toma Waitsa. Jurorzy ponownie zachwycali się Igorem, który miał najmniej czasu na przygotowanie występu.

Za tydzień już nie zatańczą...

Do kolejnego odcinka bezpiecznie przeszli tylko Asia Zwierzyńska i Brian Poniatowski. Występy solowe zatańczyli Kinga Mucha, Magda Zwierzyńska, Ania Matlewska, Bartek Wilniewicz, Igor Leonik i Staszek Korotyński.

Ostatecznie z programu odpadli Staszek Korotyński i Kinga Mucha.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE YOUCANDANCE.TVN.PL

Źródło: TVN