Po służbie jechał na gazie

 
Policjanci musieli przebadać swojego kolegę
Źródło zdj. gł.: TVN24
1,3 promila alkoholu w organizmie miał policjant z Lublina, który wybrał się w podróż swoim autem. Jazda zakończyła się kolizją z innym pojazdem. Sróż prawa z lubelskiej komendy miejskiej policji już pożegnał się z mundurem.

Policjant był po służbie, gdy w niedzielę późnym wieczorem wyruszył swoim autem. W miejscowości Dąbrowa doszło do kolizji z busem. Kontrola trzeźwości pokazała, że funkcjonariusz był pod wpływem alkoholu

- Dyscyplinarnie został zwolniony z pracy – powiedział Witold Laskowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Zwolniony funkcjonariusz służył w policji od 1993 roku.

tk

Źródło: PAP, tvn24.pl

Czytaj także: