Źródło zdj. gł.: TVN24
Policjant był po służbie, gdy w niedzielę późnym wieczorem wyruszył swoim autem. W miejscowości Dąbrowa doszło do kolizji z busem. Kontrola trzeźwości pokazała, że funkcjonariusz był pod wpływem alkoholu
- Dyscyplinarnie został zwolniony z pracy – powiedział Witold Laskowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Zwolniony funkcjonariusz służył w policji od 1993 roku.
tk
Źródło: PAP, tvn24.pl