Osobówka zderzyła się z tirem. Dwie osoby spłonęły

Dwie osoby spłonęły w samochodzie osobowym, który w czwartek po południu zderzył się z TIR-em na drodze krajowej nr 8 (Warszawa-Wrocław) w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego (Łódzkie). Trasa w miejscu wypadku była przez kilka godzin zablokowana.
Samochód osobowy zderzył się z tirem (PAP)
Samochód osobowy zderzył się z tirem (PAP)

Do wypadku doszło w miejscowości Łazisko (pow. tomaszowski). Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn samochód osobowy zjechał na przeciwny pas ruchu i wjechał wprost pod koła TIR-a.

Auto osobowe, którym jechały dwie osoby - mężczyzna i kobieta - doszczętnie spłonęło. Nadal trwa ustalanie tożsamości ofiar wypadku. Według policji kierowca tira był trzeźwy.

Przyczyny i okoliczności wypadku bada miejscowa policja i prokuratura

Źródło: PAP

Czytaj także: