Okradł pomnik, a części sprzedał na złom

 
Wpadł dzień po kradzieży
Źródło zdj. gł.: Kontakt24
700 złotych zarobił 19-latek, który sprzedał na złom pięć mosiężnych figurek Wolnych Ptaków. Wcześniej ukradł je z olsztyńskiej Alei Gwiazd - pomnika upamiętniającego gwiazdy Teatru Jaracza. Pieniędzmi nie cieszył się długo - w ręce policji trafił już następnego dnia po kradzieży. Niekompletną instalację na zdjęciach i filmie uwiecznił dziś Reporter 24 Romuald_Lagun.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: