Debata "Pokonać biedę" w TVN24

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
Debata "Pokonać biedę" w TVN24
Debata "Pokonać biedę" w TVN24
TVN24
TVN24Debata "Pokonać biedę" w TVN24

W niedzielę w TVN24 odbędzie się debata pod tytułem "Pokonać biedę". O pułapce jaką jest bieda, ścieżkach wyjścia z niej i działaniach rządu rozmawiać będą wolontariusze, eksperci, naukowcy oraz politycy zajmującymi się polityką społeczną. 

Debata rozpocznie się w niedzielę o godzinie 20. Poprowadzi ją Marcin Zaborski. Program będzie można oglądać na antenie TVN24, a także w internecie w TVN24 GO.

Debata pod tytułem "Pokonać biedę"

Debata będzie podzielona na trzy części. W pierwszej rozmawiać będą wolontariuszki Szlachetnej Paczki: Elżbieta Droń-Mękal i Monika Szczepanik.

W drugiej części głos zabiorą eksperci: Joanna Sadzik, prezeska zarządu Stowarzyszenia Wiosna i Szlachetnej Paczki; profesor Ryszard Szarfenberg z Uniwersytetu Warszawskiego, przewodniczący Polskiego Komitetu Europejskiej Sieci Przeciwdziałania Ubóstwu; Ada Porowska, prezeska Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej, ekspertka Strategie 2050; Agata Nosal-Ikonowicz, przewodnicząca Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej, liderka i współzałożycielka Ruchu Sprawiedliwości Społecznej oraz Beata Ciepła, prezeska Federacji Polskich Banków Żywności.

Na koniec Marcin Zaborski porozmawia z polityczkami: Agnieszką Ścigaj, minister do spraw integracji społecznej i Marzeną Okłą-Drewnowicz z KO, wiceprzewodnicząca sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:red.

Źródło: TVN24

Pozostałe wiadomości