Polska

Starcie Kopacz - Szydło w TVN24. Już dzisiaj o godzinie 20

Polska

Czas decyzji. "Rozmowa o Polsce" w TVN24
tvn24Starcie Szydło-Kopacz na antenie TVN24

TVN24 pokaże przedwyborcze starcie kandydatki PiS na premiera Beaty Szydło z szefową polskiego rządu Ewą Kopacz. Liderki dwóch głównych partii spotkają się dzisiaj o godz. 20.

Spotkanie jest organizowane przez trzy telewizje TVN24, TVP1, Polsat. Specjalny program publicystyczny będzie nosił tytuł: "Beata Szydło – Ewa Kopacz. Rozmowa o Polsce". Relację będzie można śledzić na portalu tvn24.pl.

W imieniu TVN24 starcie poprowadzi Justyna Pochanke. Pozostałe telewizje reprezentować będą Dorota Gawryluk i Piotr Kraśko.

Idea programu jest efektem porozumienia trzech stacji telewizyjnych i Komitetów Wyborczych PiS i PO.

W programie przewidziana jest możliwość interakcji, czyli zadawania pytań i odnoszenia się do wypowiedzi; przewidziana jest też swobodna wypowiedź na zakończenie.

Dyskusja ma być podzielona na trzy bloki tematyczne: sprawy gospodarcze i społeczne, polityka zagraniczna i obronność oraz ustrój państwa i polityka.

Dzień później debata ośmiu komitetów

Jutro TVN24 pokaże telewizyjną debatę polityków przed wyborami parlamentarnymi. Zaproszenie do debaty zostało skierowane do ośmiu komitetów wyborczych, które zarejestrowały listy wyborcze na terenie całego kraju: PiS, PO, Partii Razem, KORWIN, PSL, Zjednoczonej Lewicy, Kukiz'15 i Nowoczesnej Ryszarda Petru. Z jej inicjatywą wyszedł Jan Dworak, przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Debata przedwyborcza w TVN24
Debata przedwyborcza w TVN24tvn24

#CzasDecyzji. Najświeższe informacje wyborcze w TVN24 na tvn24.pl.

Autor: kło/ja / Źródło: tvn24

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości