W Klenicy (Lubuskie) dwuletni chłopczyk wpadł do zbiornika na nieczystości. Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze poinformowała, że śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał go nieprzytomnego do szpitala w Poznaniu. Trwa walka o życie chłopca.

Najpierw była dziurawa, potem łaciata. Mieszkańcy poznańskich Podolan opublikowali kolejne zdjęcia nawierzchni ulicy Marii Wicherkiewicz. Okazuje się, że trzy tygodnie po przeprowadzeniu prac drogowych jezdnia znów jest dziurawa i pełna kałuż. Po naprawach nie ma większego śladu. Internauci kpią, a Zarząd Dróg Miejskich znów się tłumaczy.

Na polecenie burmistrza Kłodzka (Dolnośląskie) sporządzony został raport dotyczący nadzoru sprawowanego przez ośrodek pomocy społecznej nad rodziną Lucyny K. Kobieta wraz ze swoim partnerem przebywa w areszcie, oboje mają przedstawiony zarzut zabójstwa trzyletniej Hani. Z raportu wynika, że asystent rodziny miał otrzymywać wiele sygnałów dotyczących stosowania przemocy względem dziecka.