Zderzyli się w "czarnym punkcie"

 
Wypadek w czarnym punkcie pod Opolem
Źródło zdj. gł.: Mario
Pod Opolem mercedes zderzył się z renault. Zdjęcia na platformę Kontakt TVN24 nadesłał Mario. Deszcz i śliskie drogi przyczyniły się do wielu wypadków w całym kraju. Na krajowej "siódemce" TiR zmiażdżył suzuki, a pod Wrocławiem autokar wiozący dzieci wpadł do rowu.

Do wypadku doszło w "czarnym punkcie" - oznakowanym niebezpiecznym miejscu na drodze - w Źlinicach koło Opola. Renault twingo zderzył się z mercedesem. Dwie osoby zostały ranne. Karetka odwiozła je do szpitala.

W wypadku ucierpiały dwie osoby (foto: Mario)
W wypadku ucierpiały dwie osoby (foto: Mario)
Źródło zdjęcia: Mario
Twingo zderzył się z mercedesem (foto: Mario)
Twingo zderzył się z mercedesem (foto: Mario)
Źródło zdjęcia: Mario
Wypadek pod Opolem (foto: Mario)
Wypadek pod Opolem (foto: Mario)
Źródło zdjęcia: Mario
Deszczowa pogoda w niedzielę sprzyjała wypadkom (foto: Mario)
Deszczowa pogoda w niedzielę sprzyjała wypadkom (foto: Mario)
Źródło zdjęcia: Mario

Źródło: Kontakt TVN24, TVN24, tvn24.pl

Czytaj także: