Najnowsze

Wjechał na torowisko tramwajowe, ominął korek. Kierowcy zaczęli trąbić, policja będzie sprawdzać

Najnowsze

Autor:
ek/
tam
Źródło:
Kontakt24
Do zdarzenia doszło we Wrocławiu
Do zdarzenia doszło we WrocławiuGoogle Earth
wideo 2/6
Google EarthDo zdarzenia doszło we Wrocławiu

Czwartkowy poranek w centrum Wrocławia. Po pasie jezdni z torowiskiem tramwajowym jedzie niebieski volkswagen. Zachowanie kierowcy oburzyło innych. O sprawie wie już policja. Zdjęcie pokazujące to, co stało się na Placu Grunwaldzkim dostaliśmy na Kontakt24.

Czwartkowy poranek w centrum Wrocławia dla kierowców z reguły oznacza korki. Nie inaczej jest w okolicach Placu Grunwaldzkiego. I to tu jeden z internautów zauważył kierowcę, który postanowił ułatwić i skrócić sobie drogę.

- O tej porze często droga jest zakorkowana. Dziś około godziny 8 również tak było. Widziałem, jak jeden z samochodów wjechał na torowisko, którym poruszają się tramwaje. Kierowcy udało się wyminąć korek, szybciej dostał się na skrzyżowanie i skręcił na światłach - opisuje mężczyzna, który zdjęcie pokazujące zachowanie kierowcy przesłał nam na Kontakt24.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Kierowcy zaczęli trąbić, policja będzie sprawdzać

To, co zrobił kierowca niebieskiego volkswagena zdenerwowało innych. - Kierowcy zaczęli trąbić, ja również. A on tylko ironicznie się uśmiechał. To była niebezpieczna sytuacja - podkreśla świadek zdarzenia.

O sprawę zapytaliśmy policję. - Około godziny 11 wpłynęło na naszą skrzynkę zgłoszenie o tym, że po godzinie 8 pojazd osobowy poruszał się torowiskiem na placu Grunwaldzkim. Otrzymaliśmy niezbędne dane pojazdu. Zgłoszenie zostało przekazane do policjanta, który zajmie się sprawą - podkreślił Paweł Noga z biura prasowego wrocławskiej policji. I dodał: - Spróbujemy ustalić kierowcę i sprawdzimy, czy doszło do wykroczenia. Zgłoszenie wpłynęło także na skrzynkę "Stop agresji drogowej".

Plac Grunwaldzki we Wrocławiu. Kierowca jechał torowiskiem dla tramwajówKontakt24/ Internauta

Autor:ek/ tam

Źródło: Kontakt24

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt24/ Internauta

Pozostałe wiadomości