Wędkarze stąpają po cienkim lodzie

 
Pasja silniejsza niż zdrowy rozsądek
Źródło zdj. gł.: Kontakt Meteo
Wyjątkowo ciepła tegoroczna zima nie sprzyja hobbystycznym połowom. Lód jeśli w ogóle pojawia się na jeziorach i stawach, jest bardzo cienki. Reporter 24 przesłał na Kontakt Meteo zdjęcia wędkarza poławiającego na cienkim lodzie. Internauta pyta czy wychodzenie na lód w takich warunkach nie jest lekkomyślnością.

Źródło: tvnmeteo.pl

Czytaj także: