Motocyklista rozjechał rowerzystę

 
Przejście dla pieszych, na którym doszło do wypadku
Źródło zdj. gł.: wojtung
W niedzielę około południa w okolicach kampusu akademickiego SGGW w Warszawie doszło do zderzenia rowerzysty z motocyklistą. Obaj zostali ranni. Informację na Kontakt TVN24 przysłał do nas internauta wojtung.

Jak wynika z informacji świadków, rowerzysta na czerwonym świetle wjechał na przejście dla pieszych wprost pod rozpędzony motocykl. Siła uderzenia wyrzuciła rowerzystę kilkadziesiąt metrów od miejsca potrącenia. Kierujący motorem przejechał jeszcze kilkaset metrów od pasów, zanim udało mu się zatrzymać.

Na miejsce natychmiast przyjechały karetki. Pomocy lekarskiej wymagali obaj poszkodowani - i kierujący motocyklem, i rowerem. Zostali odwiezieni do szpitala.

Na miejscu pracuje policja. Ustala przyczyny wypadku.

Fragmenty roweru rozrzucone wokół miejsca wypadku (foto: wojtung)
Fragmenty roweru rozrzucone wokół miejsca wypadku (foto: wojtung)
Źródło zdjęcia: wojtung
Na miejsce przyjechały dwie karetki (foto:wojtung)
Na miejsce przyjechały dwie karetki (foto:wojtung)
Źródło zdjęcia: wojtung
Wypadek miał miejsce przy kampusie SGGW (foto:wojtung)
Wypadek miał miejsce przy kampusie SGGW (foto:wojtung)
Źródło zdjęcia: wojtung
Fragmenty roweru (foto: wojtung)
Fragmenty roweru (foto: wojtung)
Źródło zdjęcia: wojtung
Motocykl zatrzymał się dopiero kilkaset metrów od skrzyżowania (foto: wojtung)
Motocykl zatrzymał się dopiero kilkaset metrów od skrzyżowania (foto: wojtung)
Źródło zdjęcia: wojtung
Fragmenty roweru (foto: wojtung)
Fragmenty roweru (foto: wojtung)
Źródło zdjęcia: wojtung

Źródło: Kontakt TVN24, TVN24, tvn24.pl

Czytaj także: