Tragiczny wypadek na A2. Uderzyli w bariery i wypadli poza trasę, nie żyje kobieta

[object Object]
Do wypadku doszło w sobotę nad ranem na autostradzie A2 w okolicach miejscowości Różycetvn24
wideo 2/6

28-letnia kobieta zginęła, a dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w sobotę nad ranem na autostradzie A2 w okolicach miejscowości Różyce (Łódzkie) - poinformował oficer dyżurny policji w Zgierzu.

Do wypadku doszło na 329. kilometrze autostrady A2 w kierunku Warszawy, na wysokości miejscowości Różyce w powiecie zgierskim.

Jak przekazał oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu asp. sztab. Jacek Szychowski, samochód osobowy z nieznacznych jeszcze przyczyn zjechał z drogi, uderzył w bariery energochłonne, w wyniku czego auto przeskoczyło przez przeszkodę i wypadło poza trasę.

- W wyniku poniesionych obrażeń na miejscu zmarła 28-letnia kobieta. Dwie ranne osoby, kobieta i mężczyzna, trafiły do szpitala w Poddębicach – powiedział asp. sztab. Szychowski.

Na miejscu pracują jeszcze służby, policja ustala okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora. Obecnie nie ma utrudnień w ruchu, ponieważ uczestniczące w wypadku auto znajduje się poza trasą. Mogą one jednak występować podczas prowadzonych czynności. Zdaniem służb utrudnienia mogą potrwać do trzech godzin.

Autor: gp / Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN 24

Pozostałe wiadomości